Ansatte

Alle ansatte

Ketil Andersen

Miljøarbeider

Ketil.Andersen@jessheim.vgs.no

Tlf: 40476183

Laila Synnøve Andersen

Laila.Synnove.Andersen@jessheim.vgs.no

Liss Synnøve Andresen

Elevassistent

Liss.Synnove.Andresen@jessheim.vgs.no

Christian Andresen

Studieinspektør

christian.andresen@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 84

Madeleine Martinussen Bekkevold

Madeleine.Martinussen.Bekkevold@jessheim.vgs.no

John Olav Berg

Studieleder realfag

John.Olav.Berg@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 85

Marcus Benjamin Kjærstad Berg

Marcus.Benjamin.Kjarstad.Berg@jessheim.vgs.no

Kathrine Berg

Studieleder MDD og STFO/KDA

Kathrine.Berg@jessheim.vgs.no

Anne Jorun Bergum

Avdelingsleder Bibliotek

Anne.Jorun.Bergum@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 78

Karolina P Bickel

Koordinator KDA

Karolina.P.Bickel@jessheim.vgs.no

Inger Elin Dønnum Bjørnstad

Inger.Elin.Donnum.Bjornstad@jessheim.vgs.no

Ingvild Fredrikke Borander

Ingvild.Borander@jessheim.vgs.no

Karianne Bråtebekken

Karianne.Bratebekken@jessheim.vgs.no

Elisabeth Bråthen

Sekretær

elisabeth.brathen@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 73

Hege Jeanette Brøter

Hege.Jeanette.Broter@jessheim.vgs.no

Heidi Fløyten Dypaune

Heidi.Floyten.Dypaune@jessheim.vgs.no

Berit Espe

Rådgiver

Berit.Espe@jessheim.vgs.no

Linda Marianne Fagerheim

Linda.Marianne.Fagerheim@jessheim.vgs.no

Tone Marianne Fagerheim

Tone.Marianne.Fagerheim@jessheim.vgs.no

Clara Eline Platou Faraasen

Clara.Eline.Platou.Faraasen@jessheim.vgs.no

Aase Britt Finstad

Avdelingsleder TM

Aase.Britt.Finstad@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 78 27

Charles Edward Hudson Franklin

Charles.Edward.Hudson.Franklin@nes.vgs.no

Signe Kristin Rønning Fretheim

Studieleder Helse og oppvekst (HO)

Signe.Kristin.Ronning.Fretheim@jessheim.vgs.no

Jostein Sander Gjestang

Jostein.Sander.Gjestang@jessheim.vgs.no

Ina Elisabeth Gjestland

Ina.Elisabeth.Gjestland@jessheim.vgs.no

Hege Christin Glemminge

Hege.Christin.Glemminge@jessheim.vgs.no

Marit Gran

Rektor

Marit.Gran@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 61

Svein Harald Grøndahl

Assisterende rektor

Svein.Harald.Grondahl@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 62

Ingunn Helga Hallgrimsdóttir

Ingunn.Helga.Hallgrimsdottir@jessheim.vgs.no

Ann Solbjørg H Hansen

Ann.Solbjorg.H.Hansen@jessheim.vgs.no

Lillian Østerud Hansen

lillian.osterud.hansen@jessheim.vgs.no

Kirsten Janette Hansen

Administrasjonsleder

Kirsten.Janette.Hansen@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 64

Anne Kristin Gaudestad Haugen

Anne.Kristin.Gaudestad.Haugen@jessheim.vgs.no

Silje Mourier Haugen

Silje.Mourier.Haugen@aas.vgs.no

Torill-Marie Hauglid

Studieleder for samfunnsfag og økonomi

Torill-Marie.Hauglid@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 88

Ingrid Kjærstad Heni

Ingrid.Kjarstad.Heni@jessheim.vgs.no

Marte Ida Bjerketvedt Hermanrud

Marte.Ida.Bjerketvedt.Hermanrud@jessheim.vgs.no

Mette Elisabeth Håkonsen

Sekretær

Mette.Elisabeth.Hakonsen@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 71

Anne Veslemøy Jarmann

Rådgiver

anne.veslemoy.jarmann@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 78 06

Kartrin Á Borg Johannesen

Kartrin.A.Borg.Johannesen@jessheim.vgs.no

Eva Elstad Johansen

Sekretær

Eva.Elstad.Johansen@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 78 00

Barbara Wanda Kosiander

Barbara.Wanda.Kosiander@jessheim.vgs.no

Anne Astrup T Kværner

Koordinator dans

Anne.Astrup.T.Kvarner@jessheim.vgs.no

Wenche Lauritzen

Rådgiver

wenche.lauritzen@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 74

Øyvind Lunde

Leder for skoleavdelingen på Ullersmo og Krogsrud

Oyvind.Lunde@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 73 50

Ann Kristin Myrvoll Martinsen

Ann.Kristin.Myrvoll.Martinsen@jessheim.vgs.no

Jane Bente Midtsundstad

Sekretær

Jane.Bente.Midtsundstad@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 77

Lars-Christian Berg Mikalsen

Lars-Christian.Berg.Mikalsen@jessheim.vgs.no

Bente Lervang Mistereggen

Sekretær

Bente.Lervang.Mistereggen@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 69

Tone Laurendz Mork-Hassel

Tone.Laurendz.Mork-Hassel@jessheim.vgs.no

Synøve Wiggen Mosveen

Synove.Wiggen.Mosveen@jessheim.vgs.no

Eirik Bakseter Myhrvold

Eirik.Bakseter.Myhrvold@jessheim.vgs.no

Torun Nordgård

Studieleder for norsk og norsk for minoritetsspråklige

Torun.Nordgard@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 82

Mona Andersen Nødtvedt

Mona.Andersen.Nodtvedt@jessheim.vgs.no

Ellen Renate Omsland Oftedal

Ellen.Renate.Omsland.Oftedal@jessheim.vgs.no

Per Arthur Olsen

Per.Arthur.Olsen@rud.vgs.no

Roger Otervik

Studieleder for Service og samferdsel

Roger.Otervik@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 86

Elin Lydia Slette Oulie

Elin.Lydia.Slette.Oulie@jessheim.vgs.no

Trond Pedersen

Rådgiver

Trond.Pedersen@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 80

Ingebjørg Kristin Raknes

Ingebjorg.Kristin.Raknes@jessheim.vgs.no

Karianne O Rutle

Avdelingsleder TS

Karianne.O.Rutle@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 78 21

Kristina Samsing

Assisterende rektor

Kristina.Samsing@afk.no

Tlf: 63 92 77 63

Anders Martin Engman Schanche

Anders.Martin.Engman.Schanche@jessheim.vgs.no

Annie Solvår Sigvartsen

Leder for grunnskoleavdelingen

Annie.Solvar.Sigvartsen@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 78 09

Anita Christin Simonsen

Anita.Christin.Simonsen@jessheim.vgs.no

Jan Jørgen Skartveit

Jan.Jorgen.Skartveit@jessheim.vgs.no

Kjersti Skjaker

Koordinator drama

kjersti.skjaker@jessheim.vgs.no

Kristine Rui Slettebakken

Kristine.Rui.Slettebakken@jessheim.vgs.no

Leonarda Irena Splawska

Kantine

Leonarda.Irena.Splawska@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 94

Gaute Storsve

Koordinator musikk

Gaute.Storsve@jessheim.vgs.no

Hilde Marit Strøm

Bibliotekmedarbeider

Hilde.Marit.Strom@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 78

Kjersti Trøgstad Sunde

Økonomileder

Kjersti.Trogstad.Sunde@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 66

Ingeborg Særnmo

Kantine

Ingeborg.Sarnmo@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 94

Silje Kristine Sørvik

Silje.Kristine.Sorvik@jessheim.vgs.no

Stine Brenna Taugbøl

Stine.Brenna.Taugbol@jessheim.vgs.no

Hege Toppen

Rådgiver

Hege.Toppen@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 78 41

Lill Jorunn Trondrud

Kantineleder

Lill.Jorunn.Trondrud@jessheim.vgs.no

Margrete Garshol Tvedt

Margrete.Tvedt@jessheim.vgs.no

Øystein Johannes Weider

Oystein.Johannes.Weider@jessheim.vgs.no

Christine Nyhus Weimoth

Christine.Nyhus.Weimoth@jessheim.vgs.no

Nega Kflay Weldemichael

Nega.Kflay.Weldemichael@jessheim.vgs.no

Janne Kristin Øiberg

Janne.Kristin.Oiberg@jessheim.vgs.no

Berit Eilin Ørjasæter

Berit.Eilin.Orjasater@jessheim.vgs.no

Helse- og oppvekstfag

Signe Kristin Rønning Fretheim

Studieleder Helse og oppvekst (HO)

Signe.Kristin.Ronning.Fretheim@jessheim.vgs.no

Anne Veslemøy Jarmann

Rådgiver

anne.veslemoy.jarmann@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 78 06

Musikk, dans og drama

Kjersti Skjaker

Koordinator drama

kjersti.skjaker@jessheim.vgs.no

Service og samferdsel

Ingvild Fredrikke Borander

Ingvild.Borander@jessheim.vgs.no

Studiespesialisering

Ingvild Fredrikke Borander

Ingvild.Borander@jessheim.vgs.no

Lærere

Christian Andresen

Studieinspektør

christian.andresen@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 84

John Olav Berg

Studieleder realfag

John.Olav.Berg@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 85

Kathrine Berg

Studieleder MDD og STFO/KDA

Kathrine.Berg@jessheim.vgs.no

Karolina P Bickel

Koordinator KDA

Karolina.P.Bickel@jessheim.vgs.no

Ingvild Fredrikke Borander

Ingvild.Borander@jessheim.vgs.no

Berit Espe

Rådgiver

Berit.Espe@jessheim.vgs.no

Aase Britt Finstad

Avdelingsleder TM

Aase.Britt.Finstad@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 78 27

Signe Kristin Rønning Fretheim

Studieleder Helse og oppvekst (HO)

Signe.Kristin.Ronning.Fretheim@jessheim.vgs.no

Hege Christin Glemminge

Hege.Christin.Glemminge@jessheim.vgs.no

Ann Solbjørg H Hansen

Ann.Solbjorg.H.Hansen@jessheim.vgs.no

Lillian Østerud Hansen

lillian.osterud.hansen@jessheim.vgs.no

Torill-Marie Hauglid

Studieleder for samfunnsfag og økonomi

Torill-Marie.Hauglid@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 88

Anne Veslemøy Jarmann

Rådgiver

anne.veslemoy.jarmann@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 78 06

Anne Astrup T Kværner

Koordinator dans

Anne.Astrup.T.Kvarner@jessheim.vgs.no

Wenche Lauritzen

Rådgiver

wenche.lauritzen@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 74

Eirik Bakseter Myhrvold

Eirik.Bakseter.Myhrvold@jessheim.vgs.no

Torun Nordgård

Studieleder for norsk og norsk for minoritetsspråklige

Torun.Nordgard@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 82

Roger Otervik

Studieleder for Service og samferdsel

Roger.Otervik@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 86

Karianne O Rutle

Avdelingsleder TS

Karianne.O.Rutle@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 78 21

Anita Christin Simonsen

Anita.Christin.Simonsen@jessheim.vgs.no

Kjersti Skjaker

Koordinator drama

kjersti.skjaker@jessheim.vgs.no

Hege Toppen

Rådgiver

Hege.Toppen@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 78 41

Ledelse

Christian Andresen

Studieinspektør

christian.andresen@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 84

John Olav Berg

Studieleder realfag

John.Olav.Berg@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 85

Kathrine Berg

Studieleder MDD og STFO/KDA

Kathrine.Berg@jessheim.vgs.no

Signe Kristin Rønning Fretheim

Studieleder Helse og oppvekst (HO)

Signe.Kristin.Ronning.Fretheim@jessheim.vgs.no

Marit Gran

Rektor

Marit.Gran@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 61

Svein Harald Grøndahl

Assisterende rektor

Svein.Harald.Grondahl@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 62

Kirsten Janette Hansen

Administrasjonsleder

Kirsten.Janette.Hansen@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 64

Torill-Marie Hauglid

Studieleder for samfunnsfag og økonomi

Torill-Marie.Hauglid@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 88

Øyvind Lunde

Leder for skoleavdelingen på Ullersmo og Krogsrud

Oyvind.Lunde@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 73 50

Torun Nordgård

Studieleder for norsk og norsk for minoritetsspråklige

Torun.Nordgard@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 82

Roger Otervik

Studieleder for Service og samferdsel

Roger.Otervik@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 86

Kristina Samsing

Assisterende rektor

Kristina.Samsing@afk.no

Tlf: 63 92 77 63

Annie Solvår Sigvartsen

Leder for grunnskoleavdelingen

Annie.Solvar.Sigvartsen@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 78 09

Kjersti Trøgstad Sunde

Økonomileder

Kjersti.Trogstad.Sunde@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 66

Rådgivere

Berit Espe

Rådgiver

Berit.Espe@jessheim.vgs.no

Anne Veslemøy Jarmann

Rådgiver

anne.veslemoy.jarmann@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 78 06

Wenche Lauritzen

Rådgiver

wenche.lauritzen@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 74

Trond Pedersen

Rådgiver

Trond.Pedersen@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 80

Hege Toppen

Rådgiver

Hege.Toppen@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 78 41

Andre ansatte

Ketil Andersen

Miljøarbeider

Ketil.Andersen@jessheim.vgs.no

Tlf: 40476183

Laila Synnøve Andersen

Laila.Synnove.Andersen@jessheim.vgs.no

Liss Synnøve Andresen

Elevassistent

Liss.Synnove.Andresen@jessheim.vgs.no

Madeleine Martinussen Bekkevold

Madeleine.Martinussen.Bekkevold@jessheim.vgs.no

Marcus Benjamin Kjærstad Berg

Marcus.Benjamin.Kjarstad.Berg@jessheim.vgs.no

Anne Jorun Bergum

Avdelingsleder Bibliotek

Anne.Jorun.Bergum@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 78

Inger Elin Dønnum Bjørnstad

Inger.Elin.Donnum.Bjornstad@jessheim.vgs.no

Karianne Bråtebekken

Karianne.Bratebekken@jessheim.vgs.no

Elisabeth Bråthen

Sekretær

elisabeth.brathen@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 73

Hege Jeanette Brøter

Hege.Jeanette.Broter@jessheim.vgs.no

Heidi Fløyten Dypaune

Heidi.Floyten.Dypaune@jessheim.vgs.no

Linda Marianne Fagerheim

Linda.Marianne.Fagerheim@jessheim.vgs.no

Tone Marianne Fagerheim

Tone.Marianne.Fagerheim@jessheim.vgs.no

Clara Eline Platou Faraasen

Clara.Eline.Platou.Faraasen@jessheim.vgs.no

Charles Edward Hudson Franklin

Charles.Edward.Hudson.Franklin@nes.vgs.no

Jostein Sander Gjestang

Jostein.Sander.Gjestang@jessheim.vgs.no

Ina Elisabeth Gjestland

Ina.Elisabeth.Gjestland@jessheim.vgs.no

Ingunn Helga Hallgrimsdóttir

Ingunn.Helga.Hallgrimsdottir@jessheim.vgs.no

Anne Kristin Gaudestad Haugen

Anne.Kristin.Gaudestad.Haugen@jessheim.vgs.no

Silje Mourier Haugen

Silje.Mourier.Haugen@aas.vgs.no

Ingrid Kjærstad Heni

Ingrid.Kjarstad.Heni@jessheim.vgs.no

Marte Ida Bjerketvedt Hermanrud

Marte.Ida.Bjerketvedt.Hermanrud@jessheim.vgs.no

Mette Elisabeth Håkonsen

Sekretær

Mette.Elisabeth.Hakonsen@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 71

Kartrin Á Borg Johannesen

Kartrin.A.Borg.Johannesen@jessheim.vgs.no

Eva Elstad Johansen

Sekretær

Eva.Elstad.Johansen@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 78 00

Barbara Wanda Kosiander

Barbara.Wanda.Kosiander@jessheim.vgs.no

Ann Kristin Myrvoll Martinsen

Ann.Kristin.Myrvoll.Martinsen@jessheim.vgs.no

Jane Bente Midtsundstad

Sekretær

Jane.Bente.Midtsundstad@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 77

Lars-Christian Berg Mikalsen

Lars-Christian.Berg.Mikalsen@jessheim.vgs.no

Bente Lervang Mistereggen

Sekretær

Bente.Lervang.Mistereggen@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 69

Tone Laurendz Mork-Hassel

Tone.Laurendz.Mork-Hassel@jessheim.vgs.no

Synøve Wiggen Mosveen

Synove.Wiggen.Mosveen@jessheim.vgs.no

Mona Andersen Nødtvedt

Mona.Andersen.Nodtvedt@jessheim.vgs.no

Ellen Renate Omsland Oftedal

Ellen.Renate.Omsland.Oftedal@jessheim.vgs.no

Per Arthur Olsen

Per.Arthur.Olsen@rud.vgs.no

Elin Lydia Slette Oulie

Elin.Lydia.Slette.Oulie@jessheim.vgs.no

Ingebjørg Kristin Raknes

Ingebjorg.Kristin.Raknes@jessheim.vgs.no

Anders Martin Engman Schanche

Anders.Martin.Engman.Schanche@jessheim.vgs.no

Jan Jørgen Skartveit

Jan.Jorgen.Skartveit@jessheim.vgs.no

Kristine Rui Slettebakken

Kristine.Rui.Slettebakken@jessheim.vgs.no

Leonarda Irena Splawska

Kantine

Leonarda.Irena.Splawska@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 94

Gaute Storsve

Koordinator musikk

Gaute.Storsve@jessheim.vgs.no

Hilde Marit Strøm

Bibliotekmedarbeider

Hilde.Marit.Strom@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 78

Ingeborg Særnmo

Kantine

Ingeborg.Sarnmo@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 94

Silje Kristine Sørvik

Silje.Kristine.Sorvik@jessheim.vgs.no

Stine Brenna Taugbøl

Stine.Brenna.Taugbol@jessheim.vgs.no

Lill Jorunn Trondrud

Kantineleder

Lill.Jorunn.Trondrud@jessheim.vgs.no

Margrete Garshol Tvedt

Margrete.Tvedt@jessheim.vgs.no

Øystein Johannes Weider

Oystein.Johannes.Weider@jessheim.vgs.no

Christine Nyhus Weimoth

Christine.Nyhus.Weimoth@jessheim.vgs.no

Nega Kflay Weldemichael

Nega.Kflay.Weldemichael@jessheim.vgs.no

Janne Kristin Øiberg

Janne.Kristin.Oiberg@jessheim.vgs.no

Berit Eilin Ørjasæter

Berit.Eilin.Orjasater@jessheim.vgs.no