Ansatte

Alle ansatte

Ketil Andersen

Miljøarbeider

Ketil.Andersen@jessheim.vgs.no

Tlf: 40476183

Laila Synnøve Andersen

Laila.Synnove.Andersen@jessheim.vgs.no

Liss Synnøve Andresen

Elevassistent

Liss.Synnove.Andresen@jessheim.vgs.no

Christian Andresen

Rektor

christian.andresen@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 61

Madeleine Martinussen Bekkevold

Madeleine.Martinussen.Bekkevold@jessheim.vgs.no

Kathrine Berg

Studieleder MDD/KDA

Kathrine.Berg@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 67

Anne Jorun Bergum

Avdelingsleder Læringssenter

Anne.Jorun.Bergum@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 78

Petter Hauglum Bermingrud

Petter.Hauglum.Bermingrud@jessheim.vgs.no

Fredrik Hofseth Berntsen

Fredrik.Hofseth.Berntsen@jessheim.vgs.no

Karolina P Bickel

Koordinator KDA

Karolina.P.Bickel@jessheim.vgs.no

Inger Elin Dønnum Bjørnstad

Inger.Elin.Donnum.Bjornstad@jessheim.vgs.no

Ingvild Fredrikke Borander

Ingvild.Borander@jessheim.vgs.no

Karianne Bråtebekken

Karianne.Bratebekken@jessheim.vgs.no

Elisabeth Bråthen

Sekretær

elisabeth.brathen@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 73

Hege Jeanette Brøter

Hege.Jeanette.Broter@jessheim.vgs.no

Iren Bøhler

Kantinemedarbeider

Iren.Bohler@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 83

Marianne Pettersen Bøhn

Marianne.Pettersen.Bohn@jessheim.vgs.no

Karina Løkvoll Damstuen

Rådgiver/Utdanningsveileder Vg3 ST og 3/4PB

Karina.Lokvoll.Damstuen@jessheim.vgs.no

Tlf: 63927780

Berit Helene Espe

Rådgiver/Utdanningsveileder Vg1 og Vg2 ST

Berit.Helene.Espe@jessheim.vgs.no

Tlf: 63927781

Tone Marianne Fagerheim

Tone.Marianne.Fagerheim@jessheim.vgs.no

Aase Britt Finstad

Avdelingsleder TM

Aase.Britt.Finstad@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 78 27

Heidi Kristin Fløyten

Heidi.Kristin.Floyten@jessheim.vgs.no

Charles Edward H. Franklin

Charles.Edward.H.Franklin@jessheim.vgs.no

Signe Kristin R. Fretheim

Studieleder HO

Signe.Kristin.R.Fretheim@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 87

Ina Elisabeth Gjestland

Ina.Elisabeth.Gjestland@jessheim.vgs.no

Hege Christin Glemminge

Hege.Christin.Glemminge@jessheim.vgs.no

Svein Harald Grøndahl

Assisterende rektor

Svein.Harald.Grondahl@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 62

Ingunn Helga Hallgrimsdottir

Ingunn.Helga.Hallgrimsdottir@jessheim.vgs.no

Ann Solbjørg Holum Hansen

Ann.Solbjorg.Holum.Hansen@jessheim.vgs.no

Lilian Østerud Hansen

Lilian.Osterud.Hansen@jessheim.vgs.no

Kirsten J Holmsen Hansen

Administrasjonsleder

Kirsten.J.Holmsen.Hansen@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 64

Mette Margrete Sandvik Hanstad

Mette.Margrete.Sandvik.Hanstad@jessheim.vgs.no

Anne Kristin Gaudestad Haugen

Anne.Kristin.Gaudestad.Haugen@jessheim.vgs.no

Ingrid Kjærstad Heni

Ingrid.Kjarstad.Heni@jessheim.vgs.no

Marte Ida Bjerketvedt Hermanrud

Marte.Ida.Bjerketvedt.Hermanrud@jessheim.vgs.no

Mette Elisabeth Håkonsen

Sekretær

Mette.Elisabeth.Hakonsen@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 71

Anne Veslemøy Jarmann

Rådgiver HO og innføringsklasser

anne.veslemoy.jarmann@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 78 06

Hallgeir Eilif Johansen

Hallgeir.Eilif.Johansen@jessheim.vgs.no

Anne Susanne Belle Jørstad

Miljøarbeider

Anne.Susanne.Belle.Jorstad@jessheim.vgs.no

Tlf: 40476183

Anne Astrup T Kværner

Koordinator dans

Anne.Astrup.T.Kvarner@jessheim.vgs.no

Brian Linke

Studieleder Samfunnsfag, historie og språk/Ansvar for St Vg3

Brian.Linke@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 88

Karin Elisabeth Loughran

Karin.Elisabeth.Loughran@jessheim.vgs.no

Knut Mangseth

Rådgiver TIP

knut.mangseth@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 78 15

Jane Bente Midtsundstad

Sekretær

Jane.Bente.Midtsundstad@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 77

Lars Christian Berg Mikalsen

Lars.Christian.Berg.Mikalsen@jessheim.vgs.no

Tone Laurendz Mork-Hassel

Tone.Laurendz.Mork-Hassel@jessheim.vgs.no

Kristine Naustdal Myhre

Kristine.Naustdal.Myhre@jessheim.vgs.no

Torun Nordgård

Studieleder Norsk/ Ansvar for St Vg2

Torun.Nordgard@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 82

Mona Andersen Nødtvedt

Mona.Andersen.Nodtvedt@jessheim.vgs.no

Bjørn Christian Konopka Ordemann

Bjorn.Christian.Konopka.Ordemann@jessheim.vgs.no

Roger Otervik

Studieleder for Service og samferdsel (SS)

Roger.Otervik@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 86

Elin Lydia Slette Oulie

Elin.Lydia.Slette.Oulie@jessheim.vgs.no

Ingebjørg Kristin Raknes

Ingebjorg.Kristin.Raknes@jessheim.vgs.no

Mathilde Lillenes Reinlund

Mathilde.Lillenes.Reinlund@jessheim.vgs.no

Karianne Rutle

Avdelingsleder TS

karianne.rutle@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 78 21

Solfrid Evelyn Skage Ruud

Solfrid.Evelyn.Skage.Ruud@jessheim.vgs.no

Dorthe V. Holm Rønaas

Dorthe.V.H.Ronaas@jessheim.vgs.no

Kristina Samsing

Assisterende Rektor

Kristina.Samsing@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 63

John Olav Saxlund

Rådgiver SS og Vg3 i skole

John.Olav.Saxlund@jessheim.vgs.no

Tlf: 63927774

Marianne Eitveit Schaeffer

Marianne.Eitveit.Schaeffer@jessheim.vgs.no

Anders Martin E. Schanche

Anders.Martin.E.Schanche@jessheim.vgs.no

Annie Solvår Sigvartsen

Annie.Solvar.Sigvartsen@jessheim.vgs.no

Anita Christin Simonsen

Anita.Christin.Simonsen@jessheim.vgs.no

Jan J. Alnæs Skartveit

Jan.Jorgen.Skartveit@jessheim.vgs.no

Kjersti Skjaker

Koordinator drama

kjersti.skjaker@jessheim.vgs.no

Leonarda Irena Splawska

Kantine

Leonarda.Irena.Splawska@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 83

Gaute Storsve

Koordinator musikk

Gaute.Storsve@jessheim.vgs.no

André Gulbrandsen Strand

Andre.Gulbrandsen.Strand@jessheim.vgs.no

Hilde Marit Strøm

Bibliotekmedarbeider

Hilde.Marit.Strom@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 79

Kjersti T. Sunde

Økonomileder

Kjersti.T.Sunde@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 66

Ingeborg Særnmo

Kantine

Ingeborg.Sarnmo@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 83

Silje Kristine Sørvik

Silje.Kristine.Sorvik@jessheim.vgs.no

Tore Magnus Arnesen Taklo

Tore.Magnus.Arnesen.Taklo@jessheim.vgs.no

Bente Taraldsen

Studieleder Realfag/Ansvar for St Vg1

Bente.Taraldsen@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 85

Stine Brenna Taugbøl

Stine.Brenna.Taugbol@jessheim.vgs.no

Hege Skjerping Toppen

Rådgiver MDD, KDA, STT og STG/H

Hege.Skjerping.Toppen@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 78 41

Lill Jorunn Trondrud

Kantineleder

Lill.Jorunn.Trondrud@jessheim.vgs.no

Margrete Garshol Tvedt

Margrete.Tvedt@jessheim.vgs.no

Øystein Johannes Weider

Oystein.Johannes.Weider@jessheim.vgs.no

Christine Nyhus Weimoth

Christine.Nyhus.Weimoth@jessheim.vgs.no

Nega Kflay Weldemichael

Nega.Kflay.Weldemichael@jessheim.vgs.no

Janne Kristin Øiberg

Janne.Kristin.Oiberg@jessheim.vgs.no

Berit Eilin Ørjasæter

Berit.Eilin.Orjasater@jessheim.vgs.no

Christer Finstad Østli

Christer.Finstad.Ostli@jessheim.vgs.no

Helse- og oppvekstfag

Signe Kristin R. Fretheim

Studieleder HO

Signe.Kristin.R.Fretheim@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 87

Anne Veslemøy Jarmann

Rådgiver HO og innføringsklasser

anne.veslemoy.jarmann@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 78 06

Musikk, dans og drama

Kathrine Berg

Studieleder MDD/KDA

Kathrine.Berg@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 67

Kjersti Skjaker

Koordinator drama

kjersti.skjaker@jessheim.vgs.no

Service og samferdsel

Ingvild Fredrikke Borander

Ingvild.Borander@jessheim.vgs.no

Studiespesialisering

Kathrine Berg

Studieleder MDD/KDA

Kathrine.Berg@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 67

Ingvild Fredrikke Borander

Ingvild.Borander@jessheim.vgs.no

Janne Kristin Øiberg

Janne.Kristin.Oiberg@jessheim.vgs.no

Lærere

Christian Andresen

Rektor

christian.andresen@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 61

Karolina P Bickel

Koordinator KDA

Karolina.P.Bickel@jessheim.vgs.no

Ingvild Fredrikke Borander

Ingvild.Borander@jessheim.vgs.no

Berit Helene Espe

Rådgiver/Utdanningsveileder Vg1 og Vg2 ST

Berit.Helene.Espe@jessheim.vgs.no

Tlf: 63927781

Aase Britt Finstad

Avdelingsleder TM

Aase.Britt.Finstad@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 78 27

Charles Edward H. Franklin

Charles.Edward.H.Franklin@jessheim.vgs.no

Hege Christin Glemminge

Hege.Christin.Glemminge@jessheim.vgs.no

Ann Solbjørg Holum Hansen

Ann.Solbjorg.Holum.Hansen@jessheim.vgs.no

Lilian Østerud Hansen

Lilian.Osterud.Hansen@jessheim.vgs.no

Mette Margrete Sandvik Hanstad

Mette.Margrete.Sandvik.Hanstad@jessheim.vgs.no

Marte Ida Bjerketvedt Hermanrud

Marte.Ida.Bjerketvedt.Hermanrud@jessheim.vgs.no

Anne Veslemøy Jarmann

Rådgiver HO og innføringsklasser

anne.veslemoy.jarmann@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 78 06

Anne Astrup T Kværner

Koordinator dans

Anne.Astrup.T.Kvarner@jessheim.vgs.no

Roger Otervik

Studieleder for Service og samferdsel (SS)

Roger.Otervik@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 86

Karianne Rutle

Avdelingsleder TS

karianne.rutle@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 78 21

Anita Christin Simonsen

Anita.Christin.Simonsen@jessheim.vgs.no

Kjersti Skjaker

Koordinator drama

kjersti.skjaker@jessheim.vgs.no

Hege Skjerping Toppen

Rådgiver MDD, KDA, STT og STG/H

Hege.Skjerping.Toppen@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 78 41

Janne Kristin Øiberg

Janne.Kristin.Oiberg@jessheim.vgs.no

Ledelse

Christian Andresen

Rektor

christian.andresen@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 61

Kathrine Berg

Studieleder MDD/KDA

Kathrine.Berg@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 67

Aase Britt Finstad

Avdelingsleder TM

Aase.Britt.Finstad@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 78 27

Signe Kristin R. Fretheim

Studieleder HO

Signe.Kristin.R.Fretheim@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 87

Svein Harald Grøndahl

Assisterende rektor

Svein.Harald.Grondahl@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 62

Kirsten J Holmsen Hansen

Administrasjonsleder

Kirsten.J.Holmsen.Hansen@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 64

Brian Linke

Studieleder Samfunnsfag, historie og språk/Ansvar for St Vg3

Brian.Linke@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 88

Torun Nordgård

Studieleder Norsk/ Ansvar for St Vg2

Torun.Nordgard@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 82

Roger Otervik

Studieleder for Service og samferdsel (SS)

Roger.Otervik@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 86

Karianne Rutle

Avdelingsleder TS

karianne.rutle@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 78 21

Kristina Samsing

Assisterende Rektor

Kristina.Samsing@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 63

Kjersti T. Sunde

Økonomileder

Kjersti.T.Sunde@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 66

Bente Taraldsen

Studieleder Realfag/Ansvar for St Vg1

Bente.Taraldsen@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 85

Rådgivere

Karina Løkvoll Damstuen

Rådgiver/Utdanningsveileder Vg3 ST og 3/4PB

Karina.Lokvoll.Damstuen@jessheim.vgs.no

Tlf: 63927780

Berit Helene Espe

Rådgiver/Utdanningsveileder Vg1 og Vg2 ST

Berit.Helene.Espe@jessheim.vgs.no

Tlf: 63927781

Anne Veslemøy Jarmann

Rådgiver HO og innføringsklasser

anne.veslemoy.jarmann@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 78 06

Knut Mangseth

Rådgiver TIP

knut.mangseth@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 78 15

John Olav Saxlund

Rådgiver SS og Vg3 i skole

John.Olav.Saxlund@jessheim.vgs.no

Tlf: 63927774

Hege Skjerping Toppen

Rådgiver MDD, KDA, STT og STG/H

Hege.Skjerping.Toppen@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 78 41

Andre ansatte

Ketil Andersen

Miljøarbeider

Ketil.Andersen@jessheim.vgs.no

Tlf: 40476183

Laila Synnøve Andersen

Laila.Synnove.Andersen@jessheim.vgs.no

Liss Synnøve Andresen

Elevassistent

Liss.Synnove.Andresen@jessheim.vgs.no

Madeleine Martinussen Bekkevold

Madeleine.Martinussen.Bekkevold@jessheim.vgs.no

Anne Jorun Bergum

Avdelingsleder Læringssenter

Anne.Jorun.Bergum@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 78

Petter Hauglum Bermingrud

Petter.Hauglum.Bermingrud@jessheim.vgs.no

Fredrik Hofseth Berntsen

Fredrik.Hofseth.Berntsen@jessheim.vgs.no

Inger Elin Dønnum Bjørnstad

Inger.Elin.Donnum.Bjornstad@jessheim.vgs.no

Karianne Bråtebekken

Karianne.Bratebekken@jessheim.vgs.no

Elisabeth Bråthen

Sekretær

elisabeth.brathen@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 73

Hege Jeanette Brøter

Hege.Jeanette.Broter@jessheim.vgs.no

Iren Bøhler

Kantinemedarbeider

Iren.Bohler@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 83

Marianne Pettersen Bøhn

Marianne.Pettersen.Bohn@jessheim.vgs.no

Tone Marianne Fagerheim

Tone.Marianne.Fagerheim@jessheim.vgs.no

Heidi Kristin Fløyten

Heidi.Kristin.Floyten@jessheim.vgs.no

Ina Elisabeth Gjestland

Ina.Elisabeth.Gjestland@jessheim.vgs.no

Ingunn Helga Hallgrimsdottir

Ingunn.Helga.Hallgrimsdottir@jessheim.vgs.no

Anne Kristin Gaudestad Haugen

Anne.Kristin.Gaudestad.Haugen@jessheim.vgs.no

Ingrid Kjærstad Heni

Ingrid.Kjarstad.Heni@jessheim.vgs.no

Mette Elisabeth Håkonsen

Sekretær

Mette.Elisabeth.Hakonsen@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 71

Hallgeir Eilif Johansen

Hallgeir.Eilif.Johansen@jessheim.vgs.no

Anne Susanne Belle Jørstad

Miljøarbeider

Anne.Susanne.Belle.Jorstad@jessheim.vgs.no

Tlf: 40476183

Karin Elisabeth Loughran

Karin.Elisabeth.Loughran@jessheim.vgs.no

Jane Bente Midtsundstad

Sekretær

Jane.Bente.Midtsundstad@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 77

Lars Christian Berg Mikalsen

Lars.Christian.Berg.Mikalsen@jessheim.vgs.no

Tone Laurendz Mork-Hassel

Tone.Laurendz.Mork-Hassel@jessheim.vgs.no

Kristine Naustdal Myhre

Kristine.Naustdal.Myhre@jessheim.vgs.no

Mona Andersen Nødtvedt

Mona.Andersen.Nodtvedt@jessheim.vgs.no

Bjørn Christian Konopka Ordemann

Bjorn.Christian.Konopka.Ordemann@jessheim.vgs.no

Elin Lydia Slette Oulie

Elin.Lydia.Slette.Oulie@jessheim.vgs.no

Ingebjørg Kristin Raknes

Ingebjorg.Kristin.Raknes@jessheim.vgs.no

Mathilde Lillenes Reinlund

Mathilde.Lillenes.Reinlund@jessheim.vgs.no

Solfrid Evelyn Skage Ruud

Solfrid.Evelyn.Skage.Ruud@jessheim.vgs.no

Dorthe V. Holm Rønaas

Dorthe.V.H.Ronaas@jessheim.vgs.no

Marianne Eitveit Schaeffer

Marianne.Eitveit.Schaeffer@jessheim.vgs.no

Anders Martin E. Schanche

Anders.Martin.E.Schanche@jessheim.vgs.no

Annie Solvår Sigvartsen

Annie.Solvar.Sigvartsen@jessheim.vgs.no

Jan J. Alnæs Skartveit

Jan.Jorgen.Skartveit@jessheim.vgs.no

Leonarda Irena Splawska

Kantine

Leonarda.Irena.Splawska@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 83

Gaute Storsve

Koordinator musikk

Gaute.Storsve@jessheim.vgs.no

André Gulbrandsen Strand

Andre.Gulbrandsen.Strand@jessheim.vgs.no

Hilde Marit Strøm

Bibliotekmedarbeider

Hilde.Marit.Strom@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 79

Ingeborg Særnmo

Kantine

Ingeborg.Sarnmo@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 83

Silje Kristine Sørvik

Silje.Kristine.Sorvik@jessheim.vgs.no

Tore Magnus Arnesen Taklo

Tore.Magnus.Arnesen.Taklo@jessheim.vgs.no

Stine Brenna Taugbøl

Stine.Brenna.Taugbol@jessheim.vgs.no

Lill Jorunn Trondrud

Kantineleder

Lill.Jorunn.Trondrud@jessheim.vgs.no

Margrete Garshol Tvedt

Margrete.Tvedt@jessheim.vgs.no

Øystein Johannes Weider

Oystein.Johannes.Weider@jessheim.vgs.no

Christine Nyhus Weimoth

Christine.Nyhus.Weimoth@jessheim.vgs.no

Nega Kflay Weldemichael

Nega.Kflay.Weldemichael@jessheim.vgs.no

Berit Eilin Ørjasæter

Berit.Eilin.Orjasater@jessheim.vgs.no

Christer Finstad Østli

Christer.Finstad.Ostli@jessheim.vgs.no