Ansatte

Alle ansatte

Kristoffer Berre Alberts

Kristoffer.Berre.Alberts@jessheim.vgs.no

Ketil Andersen

Miljøarbeider

Ketil.Andersen@jessheim.vgs.no

Tlf: 40476183/91812615

Laila Synnøve Andersen

Laila.Synnove.Andersen@jessheim.vgs.no

Liss Synnøve Andresen

Elevassistent

Liss.Synnove.Andresen@jessheim.vgs.no

Madeleine Martinussen Bekkevold

Madeleine.Martinussen.Bekkevold@jessheim.vgs.no

Kathrine Berg

Studieleder MDD/KDA

Kathrine.Berg@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 67/93 42 36 90

Anne Jorun Bergum

Avdelingsleder Læringssenter

Anne.Jorun.Bergum@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 78

Fredrik Hofseth Berntsen

Fredrik.Hofseth.Berntsen@jessheim.vgs.no

Karolina Pietranella Bickel

Koordinator KDA

Karolina.Pietranella.Bickel@jessheim.vgs.no

Inger Elin Dønnum Bjørnstad

Inger.Elin.Donnum.Bjornstad@jessheim.vgs.no

Solveig Christin Blomberg

Solveig.Christin.Blomberg@jessheim.vgs.no

Ingvild Fredrikke Borander

Ingvild.Borander@jessheim.vgs.no

Karianne Bråtebekken

Karianne.Bratebekken@jessheim.vgs.no

Elisabeth Bråthen

Sekretær

elisabeth.brathen@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 73

Hege Jeanette Brøter

Hege.Jeanette.Broter@jessheim.vgs.no

Iren Bøhler

Kantinemedarbeider

Iren.Bohler@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 83

Marianne Pettersen Bøhn

Marianne.Pettersen.Bohn@jessheim.vgs.no

Karina Løkvoll Damstuen

Rådgiver/Utdanningsveileder Vg3 ST og 3/4PB

Karina.Lokvoll.Damstuen@jessheim.vgs.no

Tlf: 63927780/99038588

Berit Helene Espe

Rådgiver/Utdanningsveileder Vg1 og Vg2 ST

Berit.Helene.Espe@jessheim.vgs.no

Tlf: 63927781/90919673

Linda Marianne Fagerheim

Linda.Marianne.Fagerheim@jessheim.vgs.no

Tone Marianne Fagerheim

Tone.Marianne.Fagerheim@jessheim.vgs.no

Aase Britt Finstad

Avdelingsleder TM

Aase.Britt.Finstad@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 78 27/41 50 18 55

Heidi Kristin Fløyten

Heidi.Kristin.Floyten@jessheim.vgs.no

Marcus Kurt Olav Forsbacka

Marcus.Kurt.Olav.Forsbacka@sorumsand.vgs.no

Charles Edward Hudson Franklin

Charles.Edward.Hudson.Franklin@jessheim.vgs.no

Signe Kristin Rønning Fretheim

Studieleder HO

Signe.Kristin.Ronning.Fretheim@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 87/40 40 29 41

Ina Elisabeth Gjestland

Ina.Elisabeth.Gjestland@jessheim.vgs.no

Hege Christin Glemminge

Hege.Christin.Glemminge@jessheim.vgs.no

Svein Harald Grøndahl

Assisterende rektor

Svein.Harald.Grondahl@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 62/91 63 63 59

Petter Jonny Gulbrandsen

Petter.Jonny.Gulbrandsen@jessheim.vgs.no

Ingunn Helga Hallgrimsdottir

Ingunn.Helga.Hallgrimsdottir@jessheim.vgs.no

Ann Solbjørg Holum Hansen

Ann.Solbjorg.Holum.Hansen@jessheim.vgs.no

Lillian Østerud Hansen

Lillian.Osterud.Hansen@jessheim.vgs.no

Maria Jolanta Neukirch Hansen

Maria.Jolanta.Neukirch.Hansen@jessheim.vgs.no

Kirsten Janette Holmsen Hansen

Administrasjonsleder

Kirsten.Janette.Holmsen.Hansen@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 64/91 85 35 42

Mette Margrete Sandvik Hanstad

Mette.Margrete.Sandvik.Hanstad@jessheim.vgs.no

Anne Kristin Gaudestad Haugen

Anne.Kristin.Gaudestad.Haugen@jessheim.vgs.no

Ingrid Kjærstad Heni

Ingrid.Kjarstad.Heni@jessheim.vgs.no

Marte Ida Bjerketvedt Hermanrud

Marte.Ida.Bjerketvedt.Hermanrud@jessheim.vgs.no

Mette Elisabeth Håkonsen

Sekretær

Mette.Elisabeth.Hakonsen@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 71

Anne Veslemøy Jarmann

Rådgiver HO og innføringsklasser

anne.veslemoy.jarmann@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 78 06/97592348

Anne Susanne Belle Jørstad

Miljøarbeider

Anne.Susanne.Belle.Jorstad@jessheim.vgs.no

Tlf: 40476183/98749538

Kyrre Arild Kristiansen

Kyrre.Arild.Kristiansen@jessheim.vgs.no

Anne Astrup Trebler Kværner

Koordinator dans

Anne.Astrup.Trebler.Kvarner@jessheim.vgs.no

Line Merete Aldrin Larsen

Line.Merete.Aldrin.Larsen@jessheim.vgs.no

Brian Linke

Studieleder Samfunnsfag, historie og språk/Ansvar for St Vg3

Brian.Linke@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 88/41 32 08 01

Øyvind Lunde

Avdelingsleder Romerike fengsel

Oyvind.Lunde@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 81 60

Knut Mangseth

Rådgiver TIP

knut.mangseth@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 78 15/41408320

Jane Bente Midtsundstad

Sekretær

Jane.Bente.Midtsundstad@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 77

Paul Ivar Andreassen Milner

Paul.Ivar.Andreassen.Milner@jessheim.vgs.no

Kristine Naustdal Myhre

Kristine.Naustdal.Myhre@jessheim.vgs.no

Joon Nilsen

Koordinator/Avdelingsleder grunnskoleavdelingen

Joon.Nilsen@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 78 09/94 86 04 27

Torun Nordgård

Studieleder Norsk/ Ansvar for St Vg2

Torun.Nordgard@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 82/45 23 34 36

Roger Otervik

Studieleder for Service og samferdsel (SS)

Roger.Otervik@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 86/92 12 09 60

Elin Lydia Slette Oulie

Elin.Lydia.Slette.Oulie@jessheim.vgs.no

Ingebjørg Kristin Raknes

Ingebjorg.Kristin.Raknes@jessheim.vgs.no

Karianne Olavsdotter Rutle

Avdelingsleder TS

Karianne.Olavsdotter.Rutle@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 78 21/91 30 87 47

Solfrid Evelyn Skage Ruud

Solfrid.Evelyn.Skage.Ruud@jessheim.vgs.no

Hanne Marita Jegerud Ruyter

Hanne.Marita.Jegerud.Ruyter@jessheim.vgs.no

Dorthe Veronika Holm Rønaas

Dorthe.Veronika.Holm.Ronaas@jessheim.vgs.no

Kristina Samsing

Assisterende Rektor

Kristina.Samsing@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 63/91 74 59 07

John Olav Gundersen Saxlund

Rådgiver SS og Vg3 i skole

John.Olav.Gundersen.Saxlund@jessheim.vgs.no

Tlf: 63927774/90750291

Marianne Eitveit Schaeffer

Marianne.Eitveit.Schaeffer@nannestad.vgs.no

Anders Martin Engman Schanche

Anders.Martin.Engman.Schanche@jessheim.vgs.no

Annie Solvår Sigvartsen

Annie.Solvar.Sigvartsen@jessheim.vgs.no

Anita Christin Simonsen

Anita.Christin.Simonsen@jessheim.vgs.no

Jan Jørgen Alnæs Skartveit

Jan.Jorgen.Alnas.Skartveit@jessheim.vgs.no

Kjersti Skjaker

Koordinator drama

kjersti.skjaker@jessheim.vgs.no

Nina Therese Ungersnæss Skogseth

Nina.Therese.Ungersnass.Skogseth@jessheim.vgs.no

Leonarda Irena Splawska

Kantine

Leonarda.Irena.Splawska@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 83

Gaute Storsve

Koordinator musikk

Gaute.Storsve@jessheim.vgs.no

Andre Gulbrandsen Strand

Andre.Gulbrandsen.Strand@jessheim.vgs.no

Hilde Marit Strøm

Bibliotekmedarbeider

Hilde.Marit.Strom@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 79

Kjersti Trøgstad Sunde

Økonomileder

Kjersti.Trogstad.Sunde@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 66/91 86 23 82

Ingeborg Særnmo

Kantine

Ingeborg.Sarnmo@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 83

Silje Kristine Sørvik

Silje.Kristine.Sorvik@jessheim.vgs.no

Tore Magnus Arnesen Taklo

Tore.Magnus.Arnesen.Taklo@jessheim.vgs.no

Bente Taraldsen

Studieleder Realfag/Ansvar for St Vg1

Bente.Taraldsen@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 85/97 04 90 45

Stine Brenna Taugbøl

Stine.Brenna.Taugbol@jessheim.vgs.no

Hege Skjerping Toppen

Rådgiver MDD, KDA, STT og STG/H

Hege.Skjerping.Toppen@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 78 41/97194515

Lill Jorunn Trondrud

Kantineleder

Lill.Jorunn.Trondrud@jessheim.vgs.no

Margrete Garshol Tvedt

Margrete.Tvedt@jessheim.vgs.no

Erlend Sivert Vetleseter

Erlend.Sivert.Vetleseter@jessheim.vgs.no

Øystein Johannes Weider

Oystein.Johannes.Weider@jessheim.vgs.no

Christine Nyhus Weimoth

Christine.Nyhus.Weimoth@jessheim.vgs.no

Nega Kflay Weldemichael

Nega.Kflay.Weldemichael@jessheim.vgs.no

Janne Kristin Øiberg

Janne.Kristin.Oiberg@jessheim.vgs.no

Berit Eilin Ørjasæter

Berit.Eilin.Orjasater@jessheim.vgs.no

Christer Finstad Østli

Christer.Finstad.Ostli@jessheim.vgs.no

Helse- og oppvekstfag

Signe Kristin Rønning Fretheim

Studieleder HO

Signe.Kristin.Ronning.Fretheim@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 87/40 40 29 41

Anne Veslemøy Jarmann

Rådgiver HO og innføringsklasser

anne.veslemoy.jarmann@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 78 06/97592348

Musikk, dans og drama

Kathrine Berg

Studieleder MDD/KDA

Kathrine.Berg@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 67/93 42 36 90

Kjersti Skjaker

Koordinator drama

kjersti.skjaker@jessheim.vgs.no

Studiespesialisering

Kathrine Berg

Studieleder MDD/KDA

Kathrine.Berg@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 67/93 42 36 90

Ingvild Fredrikke Borander

Ingvild.Borander@jessheim.vgs.no

Janne Kristin Øiberg

Janne.Kristin.Oiberg@jessheim.vgs.no

Lærere

Karolina Pietranella Bickel

Koordinator KDA

Karolina.Pietranella.Bickel@jessheim.vgs.no

Ingvild Fredrikke Borander

Ingvild.Borander@jessheim.vgs.no

Berit Helene Espe

Rådgiver/Utdanningsveileder Vg1 og Vg2 ST

Berit.Helene.Espe@jessheim.vgs.no

Tlf: 63927781/90919673

Aase Britt Finstad

Avdelingsleder TM

Aase.Britt.Finstad@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 78 27/41 50 18 55

Charles Edward Hudson Franklin

Charles.Edward.Hudson.Franklin@jessheim.vgs.no

Hege Christin Glemminge

Hege.Christin.Glemminge@jessheim.vgs.no

Petter Jonny Gulbrandsen

Petter.Jonny.Gulbrandsen@jessheim.vgs.no

Ann Solbjørg Holum Hansen

Ann.Solbjorg.Holum.Hansen@jessheim.vgs.no

Lillian Østerud Hansen

Lillian.Osterud.Hansen@jessheim.vgs.no

Maria Jolanta Neukirch Hansen

Maria.Jolanta.Neukirch.Hansen@jessheim.vgs.no

Mette Margrete Sandvik Hanstad

Mette.Margrete.Sandvik.Hanstad@jessheim.vgs.no

Marte Ida Bjerketvedt Hermanrud

Marte.Ida.Bjerketvedt.Hermanrud@jessheim.vgs.no

Anne Veslemøy Jarmann

Rådgiver HO og innføringsklasser

anne.veslemoy.jarmann@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 78 06/97592348

Anne Astrup Trebler Kværner

Koordinator dans

Anne.Astrup.Trebler.Kvarner@jessheim.vgs.no

Roger Otervik

Studieleder for Service og samferdsel (SS)

Roger.Otervik@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 86/92 12 09 60

Karianne Olavsdotter Rutle

Avdelingsleder TS

Karianne.Olavsdotter.Rutle@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 78 21/91 30 87 47

Anita Christin Simonsen

Anita.Christin.Simonsen@jessheim.vgs.no

Kjersti Skjaker

Koordinator drama

kjersti.skjaker@jessheim.vgs.no

Hege Skjerping Toppen

Rådgiver MDD, KDA, STT og STG/H

Hege.Skjerping.Toppen@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 78 41/97194515

Janne Kristin Øiberg

Janne.Kristin.Oiberg@jessheim.vgs.no

Ledelse

Kathrine Berg

Studieleder MDD/KDA

Kathrine.Berg@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 67/93 42 36 90

Aase Britt Finstad

Avdelingsleder TM

Aase.Britt.Finstad@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 78 27/41 50 18 55

Signe Kristin Rønning Fretheim

Studieleder HO

Signe.Kristin.Ronning.Fretheim@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 87/40 40 29 41

Svein Harald Grøndahl

Assisterende rektor

Svein.Harald.Grondahl@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 62/91 63 63 59

Kirsten Janette Holmsen Hansen

Administrasjonsleder

Kirsten.Janette.Holmsen.Hansen@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 64/91 85 35 42

Brian Linke

Studieleder Samfunnsfag, historie og språk/Ansvar for St Vg3

Brian.Linke@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 88/41 32 08 01

Øyvind Lunde

Avdelingsleder Romerike fengsel

Oyvind.Lunde@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 81 60

Joon Nilsen

Koordinator/Avdelingsleder grunnskoleavdelingen

Joon.Nilsen@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 78 09/94 86 04 27

Torun Nordgård

Studieleder Norsk/ Ansvar for St Vg2

Torun.Nordgard@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 82/45 23 34 36

Roger Otervik

Studieleder for Service og samferdsel (SS)

Roger.Otervik@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 86/92 12 09 60

Karianne Olavsdotter Rutle

Avdelingsleder TS

Karianne.Olavsdotter.Rutle@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 78 21/91 30 87 47

Kristina Samsing

Assisterende Rektor

Kristina.Samsing@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 63/91 74 59 07

Kjersti Trøgstad Sunde

Økonomileder

Kjersti.Trogstad.Sunde@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 66/91 86 23 82

Bente Taraldsen

Studieleder Realfag/Ansvar for St Vg1

Bente.Taraldsen@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 85/97 04 90 45

Rådgivere

Karina Løkvoll Damstuen

Rådgiver/Utdanningsveileder Vg3 ST og 3/4PB

Karina.Lokvoll.Damstuen@jessheim.vgs.no

Tlf: 63927780/99038588

Berit Helene Espe

Rådgiver/Utdanningsveileder Vg1 og Vg2 ST

Berit.Helene.Espe@jessheim.vgs.no

Tlf: 63927781/90919673

Anne Veslemøy Jarmann

Rådgiver HO og innføringsklasser

anne.veslemoy.jarmann@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 78 06/97592348

Knut Mangseth

Rådgiver TIP

knut.mangseth@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 78 15/41408320

John Olav Gundersen Saxlund

Rådgiver SS og Vg3 i skole

John.Olav.Gundersen.Saxlund@jessheim.vgs.no

Tlf: 63927774/90750291

Hege Skjerping Toppen

Rådgiver MDD, KDA, STT og STG/H

Hege.Skjerping.Toppen@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 78 41/97194515

Andre ansatte

Kristoffer Berre Alberts

Kristoffer.Berre.Alberts@jessheim.vgs.no

Ketil Andersen

Miljøarbeider

Ketil.Andersen@jessheim.vgs.no

Tlf: 40476183/91812615

Laila Synnøve Andersen

Laila.Synnove.Andersen@jessheim.vgs.no

Liss Synnøve Andresen

Elevassistent

Liss.Synnove.Andresen@jessheim.vgs.no

Madeleine Martinussen Bekkevold

Madeleine.Martinussen.Bekkevold@jessheim.vgs.no

Anne Jorun Bergum

Avdelingsleder Læringssenter

Anne.Jorun.Bergum@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 78

Fredrik Hofseth Berntsen

Fredrik.Hofseth.Berntsen@jessheim.vgs.no

Inger Elin Dønnum Bjørnstad

Inger.Elin.Donnum.Bjornstad@jessheim.vgs.no

Solveig Christin Blomberg

Solveig.Christin.Blomberg@jessheim.vgs.no

Karianne Bråtebekken

Karianne.Bratebekken@jessheim.vgs.no

Elisabeth Bråthen

Sekretær

elisabeth.brathen@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 73

Hege Jeanette Brøter

Hege.Jeanette.Broter@jessheim.vgs.no

Iren Bøhler

Kantinemedarbeider

Iren.Bohler@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 83

Marianne Pettersen Bøhn

Marianne.Pettersen.Bohn@jessheim.vgs.no

Linda Marianne Fagerheim

Linda.Marianne.Fagerheim@jessheim.vgs.no

Tone Marianne Fagerheim

Tone.Marianne.Fagerheim@jessheim.vgs.no

Heidi Kristin Fløyten

Heidi.Kristin.Floyten@jessheim.vgs.no

Marcus Kurt Olav Forsbacka

Marcus.Kurt.Olav.Forsbacka@sorumsand.vgs.no

Ina Elisabeth Gjestland

Ina.Elisabeth.Gjestland@jessheim.vgs.no

Ingunn Helga Hallgrimsdottir

Ingunn.Helga.Hallgrimsdottir@jessheim.vgs.no

Anne Kristin Gaudestad Haugen

Anne.Kristin.Gaudestad.Haugen@jessheim.vgs.no

Ingrid Kjærstad Heni

Ingrid.Kjarstad.Heni@jessheim.vgs.no

Mette Elisabeth Håkonsen

Sekretær

Mette.Elisabeth.Hakonsen@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 71

Anne Susanne Belle Jørstad

Miljøarbeider

Anne.Susanne.Belle.Jorstad@jessheim.vgs.no

Tlf: 40476183/98749538

Kyrre Arild Kristiansen

Kyrre.Arild.Kristiansen@jessheim.vgs.no

Line Merete Aldrin Larsen

Line.Merete.Aldrin.Larsen@jessheim.vgs.no

Jane Bente Midtsundstad

Sekretær

Jane.Bente.Midtsundstad@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 77

Paul Ivar Andreassen Milner

Paul.Ivar.Andreassen.Milner@jessheim.vgs.no

Kristine Naustdal Myhre

Kristine.Naustdal.Myhre@jessheim.vgs.no

Elin Lydia Slette Oulie

Elin.Lydia.Slette.Oulie@jessheim.vgs.no

Ingebjørg Kristin Raknes

Ingebjorg.Kristin.Raknes@jessheim.vgs.no

Solfrid Evelyn Skage Ruud

Solfrid.Evelyn.Skage.Ruud@jessheim.vgs.no

Hanne Marita Jegerud Ruyter

Hanne.Marita.Jegerud.Ruyter@jessheim.vgs.no

Dorthe Veronika Holm Rønaas

Dorthe.Veronika.Holm.Ronaas@jessheim.vgs.no

Marianne Eitveit Schaeffer

Marianne.Eitveit.Schaeffer@nannestad.vgs.no

Anders Martin Engman Schanche

Anders.Martin.Engman.Schanche@jessheim.vgs.no

Annie Solvår Sigvartsen

Annie.Solvar.Sigvartsen@jessheim.vgs.no

Jan Jørgen Alnæs Skartveit

Jan.Jorgen.Alnas.Skartveit@jessheim.vgs.no

Nina Therese Ungersnæss Skogseth

Nina.Therese.Ungersnass.Skogseth@jessheim.vgs.no

Leonarda Irena Splawska

Kantine

Leonarda.Irena.Splawska@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 83

Gaute Storsve

Koordinator musikk

Gaute.Storsve@jessheim.vgs.no

Andre Gulbrandsen Strand

Andre.Gulbrandsen.Strand@jessheim.vgs.no

Hilde Marit Strøm

Bibliotekmedarbeider

Hilde.Marit.Strom@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 79

Ingeborg Særnmo

Kantine

Ingeborg.Sarnmo@jessheim.vgs.no

Tlf: 63 92 77 83

Silje Kristine Sørvik

Silje.Kristine.Sorvik@jessheim.vgs.no

Tore Magnus Arnesen Taklo

Tore.Magnus.Arnesen.Taklo@jessheim.vgs.no

Stine Brenna Taugbøl

Stine.Brenna.Taugbol@jessheim.vgs.no

Lill Jorunn Trondrud

Kantineleder

Lill.Jorunn.Trondrud@jessheim.vgs.no

Margrete Garshol Tvedt

Margrete.Tvedt@jessheim.vgs.no

Erlend Sivert Vetleseter

Erlend.Sivert.Vetleseter@jessheim.vgs.no

Øystein Johannes Weider

Oystein.Johannes.Weider@jessheim.vgs.no

Christine Nyhus Weimoth

Christine.Nyhus.Weimoth@jessheim.vgs.no

Nega Kflay Weldemichael

Nega.Kflay.Weldemichael@jessheim.vgs.no

Berit Eilin Ørjasæter

Berit.Eilin.Orjasater@jessheim.vgs.no

Christer Finstad Østli

Christer.Finstad.Ostli@jessheim.vgs.no